concubine

concubine

PrijemPortalGalerijaTražiRegistruj sePristupi

Pitanje i odgovori o ljubavi i zivotu

Ići dole 
AutorPoruka
ledenaprinceza

ledenaprinceza

Broj poruka : 105
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 35

Pitanje i odgovori o ljubavi i zivotu Empty
PočaljiNaslov: Pitanje i odgovori o ljubavi i zivotu   Pitanje i odgovori o ljubavi i zivotu I_icon_minitimeNed Dec 27, 2009 6:09 pm

Da li znas da, kada nekome zavidis - to je zato sto ti se ta osoba ustwari svidja?

Da li znas da, oni koji su naizgled vrlo jaki ustvari imaju vrlo osecajno srce i veoma su ranjivi ?
Da li znas da, oni koji uvek brane druge, ustvari prizeljkuju nekoga ko ce njih braniti ?
Da li znas da su tri reci koje je najteze izgovoriti : volim te, oprosti i pomozi mi.
Ljudima koji ih izgovore one su stvarno potrebne i osecaju njihovu tezinu,to su ljudi koje moras postovati i ceniti.

Da li znas da, ljudi koji drugima cine drustvo ili im pomazu - ustvari ceznu za drustvom i tudjom pomoci?

Da li znas da su ljudi koji nose crveno sigurniji u sebe?

Da li znas da, ljudi koji nose zuto uzivaju u svojoj lepoti?

Da li znas da, ljudi koji nose crno zele da ostanu neprimeceni i potrebna im je twoja pomoc i razumevanje?

Da li znas da se tvoja pomoc drugima uvek vraca dvostruko?

Da li znas da oni kojima si najpotrebniji, tebi skoro da ne znace nista?

Da li znas da je lakse nekome saopstiti svoja osecanja preko pisma nego mu to isto reci u lice? Ali, znas li da receno u lice ima neuporedivo vecu vrednost?

Da li znas da su stvari koje je najteze uciniti ili reci vrednije od najskupljih stvari koje mozes da kupis novcem?

Da li znas da, ako nesto lepo zamolis, sigurno ces to i dobiti?

Da li znas da, mozes da ostvaris svoje snove -mozes se zaljubiti, postati bogat, ostati zdrav, samo ako verujes u svoje snove, iznenadis se sta si sve sposoban da ucinis?
Ne veruj nista sto ti je receno, dok to i sam ne proveris. Ako znas nekoga kome je potrebno nesto od spomenutog i pruzis mu svoju pomoc, videces da ce ti se dvostruko vratiti.

Da li znas,da mozes uvek da racunas na mene??? U trenutku, vremenu ili mestu kada ti budem potrebna, pozovi me i bicu s tobom!!!

Jednog dana promenicemo svet ili ga vec menjamo. LOPTA JE SADA U TWOJIM RUKAMA.. Kada bi svet prestao da postoji za 24 sata sve telefonske linije i svi e-mailovi bili bi zakrceni porukama: Zao mi je sto sam ti naneo bol!
Oprosti mi , volim te , Mnogo te cenim, Cuvaj se ili oduvek sam te volela, ali ti to nikad nisam rekla.

Danas je lopta prijateljstva u tvojim rukama , posalji ovo svojim istinskim prijateljima ( ukljucujuci i mene ).
Nemoj se osecati lose ako ti niko ne uzvrati poruku jer na kraju ces shvatiti da si ti prvi zakotrljao loptu koja je usrecila druge ..!
Nazad na vrh Ići dole

Pitanje i odgovori o ljubavi i zivotu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
concubine :: Ljubav :: Sve o ljubavi-
Skoči na: