concubine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

concubine

concubine
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Silvija - Tweety

Ići dole 
+3
nena25
ledenaprinceza
Admin
7 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.11.2009

Silvija - Tweety Empty
PočaljiNaslov: Silvija - Tweety   Silvija - Tweety I_icon_minitimeSub Nov 28, 2009 5:12 pm

Dana 27.11. 2009. Silvija Lazic Tweety nas clan i moderator chata je iznenada preminula.
Zahvaljujemo joj se na kratkom vremenu provedenom kod nas.
Njenom smrcu ovaj sajt je dosta izgubio.
Neka je andjeli cuvaju i pociva u miru bozijem.
Vecna joj slava.
Nazad na vrh Ići dole
http://concubine.serbianforum.info
ledenaprinceza

ledenaprinceza


Broj poruka : 105
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 39
Lokacija : Pancevo

Silvija - Tweety Empty
PočaljiNaslov: Silvija - Tweety   Silvija - Tweety I_icon_minitimeSub Nov 28, 2009 5:22 pm

Za Silviju koja nas tako rano napustila, koja je bila dobar prijatelj, bila mi privilegija sto sam te tako kratko poznavala. Neka ti laka zemlja, nek te cuvaju andjeli, pocivaj u miru nas draga Silvija - Tweety. Pozdrav od ledeneprinceze - Jelene
Nazad na vrh Ići dole
nena25




Broj poruka : 12
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 39
Lokacija : barajevo

Silvija - Tweety Empty
PočaljiNaslov: silvija-tweety   Silvija - Tweety I_icon_minitimeSub Nov 28, 2009 5:43 pm

opet je zivot pokazao koliko je nepravedan,a Bog da za sebe uzima najbolje...nazalost...ali bila mi je cast poznavati je i uvek ce biti na mojoj levoj strani...nek joj je laka zemlja Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
gagi33




Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 47
Lokacija : lazarevac

Silvija - Tweety Empty
PočaljiNaslov: silvija-tweety   Silvija - Tweety I_icon_minitimeSub Nov 28, 2009 6:17 pm

silvija bila mi je cast sto sam ti bio prijatelj...nek ti je laka zemlja,ostaces u mom secanju vecno Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dea

Dea


Broj poruka : 7
Datum upisa : 30.11.2009
Godina : 54
Lokacija : jbn Beograd

Silvija - Tweety Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija - Tweety   Silvija - Tweety I_icon_minitimePon Nov 30, 2009 9:09 am

Nisam poznavala Silviju....ali sam cula mnogo lepih stvari o njoj.....Jako mi je zao sto nismo imale prilike da se upoznamo... Svakako nek je andjeli cuvaju i neka pociva u miru.
Nazad na vrh Ići dole
plavusa

plavusa


Broj poruka : 34
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 41

Silvija - Tweety Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija - Tweety   Silvija - Tweety I_icon_minitimePon Nov 30, 2009 11:19 am

Nisam imala priliku nikada da je upoznam ali mnogo mi je zao neka joj laka zemlaj i neka je adjeli cuvaju Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ares

Ares


Broj poruka : 35
Datum upisa : 22.11.2009

Silvija - Tweety Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija - Tweety   Silvija - Tweety I_icon_minitimeUto Dec 01, 2009 5:07 am

Tweety ,nek te andjeli cuvaju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Silvija - Tweety Empty
PočaljiNaslov: Re: Silvija - Tweety   Silvija - Tweety I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Silvija - Tweety
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
concubine :: Ljubav :: Druženje...-
Skoči na: