concubine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

concubine

concubine
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Telefonski sex

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ledenaprinceza

ledenaprinceza


Broj poruka : 105
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 39
Lokacija : Pancevo

Telefonski sex Empty
PočaljiNaslov: Telefonski sex   Telefonski sex I_icon_minitimePon Nov 23, 2009 1:37 pm

Ponekada može poceti sa "Šta imaš na sebi?", ponekad sa obicnim "Halo, zdravo...", a ponekada i sa žestokom komandom. Bez obzira kako zapocinje, potrudite se da za telefonski seks uvek obezbedite neke besplatne minute za razgovor, jer nikada niste sigurni koliko ce on potrajati.

Poslednje istraživanje "Cosmopolitan" magazina pokazuje da cak 85 odsto muškaraca žudi za dobrim seksom preko telefona sa svojim devojkama ili ženama.

Seks preko telefona je popularn zbog mnogo razloga. Pre svega, siguran je. Vi bukvalno pricate o mestima koja želite da dodirujete (bilo da je u pitanju vaše ili telo partnera). Dakle, zaštita vam nije potrebna.

Takdje, tu je i intimnost koju ovakav seks donosi. Intenzivan seks preko telefona može vas i vašeg partnera dovesti do vrhunca cak i kada ste udaljeni hiljadama kilometara jedno od drugog.

Fantazija i otvoren um su izuzetno bitni kod ove vrste seksa. Prakticno možete biti sve što poželite i raditi sve što poželite.

Poverenje u partnera je takoce jako važno. Morate verovati da vam se osoba s druge strane nece smejati ukoliko nešto kažete, a onda se možete prepustiti seksu koji dolazi iz najja?eg ljudskog seksualnog organa - mozga.

"Telefonski seks može biti sjajan nacin da proživite svoje najdublje fantazije, bez potrebe da zaista radite stvari koje su nelogicne ili fizicki nemoguce", istice Eli Lumpeze, profesionalna seks operaterka. "Imala sam klijente sa fantazijama o seksu u svemiru ili seksu sa džinovima. Vešt partner ili "profesionalac" može kreirati so?nu fantaziju u kojoj obe osobe mogu da uživaju".

Dobar provod preko telefona možete zapo?eti obicnim, svakodnevnim, laganim razgovorom. Nakon izvesnog vremena predjite na malo "socnije" teme i samo pustite da stvari idu svojim tokom i dozvolite sebi da maštate.

U telefonskom seksu zvuk je najbitniji. Koristite jezik na koji ste navikli, ne preterujte sa vulgarnostima (sem ukoliko vas to ne uzbudjuje). Koristite svoj glas i telo kao alat za zavodjenje. Neke ljude jako uzbudjuje dahtanje i stenjanje partnera, pa cak i zvuci koje telo pravi dok slušaju partnera koji se dodiruje.

A potom možete preci i na pitanja i odgovore. Postavljanje pitanja može vas uciniti i boljim ljubavnikom/ljubavnicom u realnom odnosu. A ovo je prava prilika da postavite pitanja za koja možda ne biste imali hrabrosti kada se na?ete licem u lice sa partnerom.

Seks preko telefona je zaista odli?an na?in da "dotaknete" nekoga ko je fizi?ki daleko, kada ne možete da oserite dodir kože partnera na svom telu. Stoga, uposlite svoja usta i prstice i uronite u fantaziju i potpuno novu vrstu uživanja putem telefonskog seksa.

Da li ste probali sex preko telefona sta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
wolfi




Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.11.2009

Telefonski sex Empty
PočaljiNaslov: Re: Telefonski sex   Telefonski sex I_icon_minitimeNed Nov 29, 2009 2:34 pm

Ne znam kako to neko moze nazvati seksom?
Bio bih previse vulgaran,ako bih rekao sta ja mislim o tome.
Sto se mene tice,licno,samo pogled na nju,dodir njenog tela
ili iskra u njenom oku su najjace.Sve ostalo je farsa i virtuelnost.
Nazad na vrh Ići dole
 
Telefonski sex
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
concubine :: Sex :: Heteroseksualci-
Skoči na: